O NAS

Kot Bengalski

ZJAWISKOWE UMASZCZENIE KOTA BENGALSKIEGO 

Kot bengalski to idealny wybór dla każdego, komu marzy się oryginalny i przeuroczy pupil. Dla każdego, który pragnie mieć namiastkę piękna i luksusu, udomowionego Leoparda-rasowego kota bengalskiego. Dziki wygląd i wyjątkowo towarzyski charakter powoduje, że są to coraz bardziej popularne koty na wystawach , oraz w naszych domach. Zapraszam wszystkich odwiedzających w fascynującą podróż, która niespodziewanie  może Cię zaskoczyć i zakończyć na Twoich kolanach ... z odgłosem: MIAOOOO.

 

KIM JESTEŚMY

Domową hodowlą z miłości i pasji, posiadająca jedne z najpiękniejszych kotów bengalskich w Europie oraz znajdująca się w czołowce Hodowców na Świecie z pierwszorzędnym umaszczeniem.

O NAS

PRINCIPESSA BENGALS

ISTNIEJE JUŻ OD 2010 ROKU

Poprzez zamiłowanie do zwierząt od najmłodszych lat. W 2010 roku, powstało moje ukochane ``dziecko``. Wytrwałością, zaangażowaniem oraz dużym poświęceniem. Principessa Bengals stała się szeroko rozpoznawalną marką na skalę światowych sław. W obecnej chwili nasze koty bengalskie, goszczą w nowych domach na całym Świecie oraz w hodowalach najbardziej cenionych , uznanych jako pierwsze w Stanach Zjednoczonych. To dla nas ogromne wyróżnienie. Tworząc domową hodowlę nigdy nie dążyłam do światowej renomy, to poprostu się przydażyo:) Taka mała wdzięczność , za to co kocham ... Specjalizujemy się w brązowym, śnieżnym oraz węglowym umaszczeniu kota bengalskiego. Nasze urwisy posiadają pierwszorzędne mistrzowskie linie, skupiające się na ścisłej selekcji kotów bengalskich z całego Świata oraz własnej linii Principessa Bengals.

Wyróżniamy się oryginalnością umaszczenia. Staramy się hodować koty niebywale piękne o zjawiskowym, umaszczeniu.W tej rasie, jak w żadnej innej, na przepiękny wygląd kota bengaalskiego, umaszczenie, typ rozet, odgrywa czołową rolę. Dlatego na nie zwracam szczególną uwagę, by były niezmiernie wyjątkowe, wyróżniające się poczet innych kotów bengalskich. Uważnie dobieram koty w pary wczytując się w linie zapisane w rodowodach tak, aby zachować i utrzymać niepowtarzalny wygląd. Staram się przekazywać najwyższe i najbardziej pożądane cechy temperamentu, zdrowia oraz cechy adaptacyjne. Genetyczny potencjał powinien być najlepszy z możliwych. Z roku na rok nasze bengale ewoluują,  rozety są bardziej ekspresyjne. Mam niekończący się apetyt, by wydobyć z kota bengalskiego to co najlepsze :) Moją wieloletnią pracę nad tą niezwykle fascynującą rasą, można zauważyć, obserwując z roku na rok, Principessa Bengals.

KOMFORT BYTOWY I PSYCHICZNY NASZYCH KOTÓW

KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA ZAKUP KOTKA BENGALSKIEGO. JEST TO ZAKUP NA DŁUGIE LATA. MUSISZ DOKONAĆ ROZRÓŻNIENIA POMIĘDZY SKRUPULATNYM HODOWCĄ Z NIEPOSZLAKOWANĄ REPUTACJĄ A HODOWCĄ NASTAWIONYM NA JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚC ROZCHODOWANYCH EGZEMPLARZY.

Oprócz uroku zewnętrznego, priorytetem naszym jest zdrowie i komfort, (warunki bytowe). Kociandy przebywają z nami w domu, wychowują się wśród nas oraz innych czworonogów. Nasi niezwykli przyjaciele wypełniają nam życie bez reszty, otoczone miłością oraz ogromem uwagi każdego dnia. Zapewniamy im dużo miejsca, komfortu do zabaw i pysznego jedzenia.... to co kochają najbardziej :)

PODZIĘKOWANIA

Największą radością i największym prezentem jest dla nas, kiedy otrzymujemy wyrazy wdzięczności i zadowolenia od naszych bengalskich Opiekunów. Takie chwile są dla nas bezcenne. Bengalscy przyjaciele, nabywcy naszych kociąt. Pragnę wszystkim podziękować w tym miejscu, za obdarzenie nas zaufaniem, za nadsyłane zdjęcia, przemiłe słowa i gesty, wspaniały kontakt oraz spotkania. Chciałabym również podziękować za możliwość dzielenia się doświadczeniami, poradami oraz nawiązania ciekawych znajomości , a niekiedy długoletnich przyjaźni ``Kocich Pasjonatów`` z całego Świata. To przemiłe i bardzo inspirujące doświadczenie.

PAMIĘTAJ

Zakupiony kot od Principessa Bengals będzie oczekiwał od Ciebie dużej atencji,  miłości i zaangażowania – Gdyż do tego został przyzwyczajony u nas.

JESTEŚMY CZŁONKIEM:

> Federacji Felinologicznej Felis Polnia,
> najwiekszej federacji felinologicznej w Europie
> łódzkiego stowarzyszenia kotów Supreme Cat Club

quanmedia